Zebranie wspólnoty - 21 luty 2014 (piątek), godz. 18:00

Wirtualna tablica ogłoszeń
sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Zebranie wspólnoty - 21 luty 2014 (piątek), godz. 18:00

Postautor: sandie » sobota, 15 lutego 2014, 00:11

Witam,

Ponieważ zarząd wspólnoty i administrator nie kwapią się ze zbyt szybkim i szerokim przekazywaniem tej informacji to spieszę donieść: zebranie wspólnoty odbędzie się 21 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 222 przy ul. Esperanto 7A w Warszawie (sala gimanstyczna). Myślę, że środek ferii zimowych w naszym województwie to b. dobry termin na takie zebranie :twisted:
Uprzejmie proszę o kontakt osoby, które odbiorą powiadomienia (listy polecone) po 14.02.2014.

Pozdrawiam
Paweł

Kristoforos
klatka: III
Kontakt:

Re: Zebranie wspólnoty - 21 luty 2014 (piątek), godz. 18:00

Postautor: Kristoforos » sobota, 15 lutego 2014, 01:12

sandie pisze:Myślę, że środek ferii zimowych w naszym województwie to b. dobry termin na takie zebranie :twisted:

A no właśnie...
Na tych spotkaniach i tak mało w sumie mieszkańców przychodzi, a tu jeszcze dodatkowa kłoda pod nogami...

miromm
Kontakt:

Postautor: miromm » sobota, 15 lutego 2014, 12:56

Ciekawa metoda udostepnienia jak najwiekszej ilosci wlascicieli i mieszkancow udzialu w zebraniu rocznym i mozliwosci zabrania glosu - wypowiedzi na temat biezacych spraw Wspolnoty.
Tak jak piszesz Maff wyznaczenie terminu w srodku terminu ferii zimowych swiadczy albo o kompletnym oderwaniu od realiow zycia albo .... raczej chodzi o cos zupelnie innego :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 lutego 2014, 01:56 przez miromm, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr.,
mirro
:mrgreen:

maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Postautor: maff1 » środa, 19 lutego 2014, 23:56

uważam termin zebrania jako głęboko nieprzemyślany i noszący cechy działań wymierzonych przeciwko wspólnocie.
może to tylko głupota - niedostrzeganie otaczającej rzeczywistości.
A może zarząd wspólnoty nie ma dzieci :?: w wieku feryjnym.
nie mniej jednak Zarząd powinien być głęboko zainteresowany frekwencją na zebraniu. A wygląda na to, że tak nie jest.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.

jwp65
Kontakt:

Postautor: jwp65 » sobota, 22 lutego 2014, 00:12

Moim zdaniem zebranie wspólnoty zostało zwołane w czasie ferii ponieważ Status chce jeszcze przez rok utrzymać się na naszej nieruchomości. To taka ucieczka do przodu.
Jest to oczywiści skandaliczne zachowanie i zasługuje na nasze zdecydowane działanie. Status, z tego co słyszałem traci kolejne wspólnoty i delikatnie ujmując ich mieszkańcy nie są zadowoleni z jego sposobu zarządzania. Dodatkowo mam im za złe to , że ściemniają , że nie wiedzieli o wpisaniu ich do aktu notarialnego jako zarząd powierzony. To oczywista ściema. Widzę na szybko dwa rozwiązania. Niestety nie mogę sam podjąć działania, ponieważ jestem poza Warszawą, a o zebraniu dowiedziałem się na jeden dzień przed wyjazdem. Pierwsze rozwiązanie, to zmienić program zebrania poddając pod głosowanie uchwałę o nieprzyjmowaniu programu zebrania i przeniesieniu go na inny wyznaczony uchwałą termin. Uchwałę może zgłosić każdy członek wspólnoty i wystarczy, że uzyska ona większość wśród obecnych na sali. Trzeba tylko uważać, ponieważ uchwała jest liczona udziałami i dla bezpieczeństwa ( ktoś może mieć dużo udziałów) trzeba zawnioskować, że uchwały na zebraniu będą głosowane 1 właściciel = jeden głos. Drugi pomysł na tak aroganckiego zarządcę, to wniosek przed głosowaniem budżetu na 2014 rok o zmianę treści tej uchwały w sprawie wysokości stawek wynagrodzenia zarządcy ( firmy Status). Uchwała powinna zmniejszać ich wynagrodzenie o 75%, jeżeli zagłosuje tak większość na sali, to taka stawka będzie głosowana w tej uchwale. Status zrobi wszystko , aby uchwała nie została przyjęta w trybie indywidualnego zbierania głosów :).

pozdrawiam i życzę powodzenia

Członek wspólnoty 56