pieszczochy z nas/was względem Status

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
ValKilmer
klatka: II
piętro: XV
Kontakt:

pieszczochy z nas/was względem Status

Postautor: ValKilmer » piątek, 4 października 2013, 22:43

http://forum.gazeta.pl/forum/w,523,1470 ... _.html?v=2

lub
http://www.gowork.pl/opinie_firma,1326170,0#

lub
https://www.facebook.com/pages/No-Statu ... 1044355971

lub
http://warszawa.naszemiasto.pl/kontakty ... ,id,t.html

mamy/macie znakomity Zarząd i Zarządcę, który w zmowie z Nowymi Ogrodami dostał zarząd powierzony, choć na zebraniu pani Iwona B. twierdziła że nie wiedziała że tak jest, to niech powie kto personalnie podpisał akt notarialny w imieniu Statusa ws zarządu powierzonego?
wg prawa nie da się powierzyć takiej formy zarządu bez obecności zainteresowanego u notariusza.
Stawiam że były to osoby: Jerzy Wiechowski i Iwona Brodzik.
Pewności nie mam, bo nikt z nas/was nie widział na oczy żadnego :!: ŻADNEGO dokumentu który potwierdzałby ten fakt.
Mamy tylko przekaz ustny na zebraniu. Widział ktoś z was dokumenty?
Na szczęście wszyscy otrzymaliśmy maila 3 lata temu w którym czytamy że dla Statusa to też zaskoczenie... bla,bla, bla.
co oznacza że 3 lata temu (i wcześniej) Status działał na szkodę wspólnoty wprowadzając wspólnotę w błąd, także szykując uchwałę o powołaniu zarządu właścicielskiego.

ktoś musi sfinansować zachcianki prezesa Zarządu Wspólnoty
http://forumextremum.pl/wyprawa-po-lod/ ... ergen.html

palmer
Kontakt:

Re: pieszczochy z nas/was względem Status

Postautor: palmer » niedziela, 13 października 2013, 20:01

To co piszesz to jakiś bełkot,człowieka, który został w jakiś sposób urażony a teraz pragnie zemsty.Na twoim miejscu ostrożnie bym dobierał słowa.To co piszesz o jakieś zmowie należy potwierdzić a nie gdybać.Poza tym są w tym kraju odpowiednie instytucje, które zajmują się tzw zmowa :D .Ten post ewidentnie próbuje być złośliwy.Ostanie zdanie z linkiem do jakiej wyprawy - beczka śmiechu.Chyba MASZ jakiś kompleks. :lol: :lol: :!: :!:

fakty,liczą się tylko fakty a nie brednie!!!
pozdrawiam

maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Postautor: maff1 » niedziela, 13 października 2013, 21:17

palmer, może masz rację,
ale jeśli czytasz watek dot zmiany formy zmiany sprawowania zarządu na forum Banderii, który zalinkowałem, to niekoniecznie masz rację.
Zresztą, nikt Ci nie zabroni pojawić sie na zebraniu Banderii we wtorek, i przekonasz się jak jest naprawdę, na tamtej nieruchomości. I zapewniam Ciebie ze u nas jest identycznie.

Od siebie dodam że rzeczą niezwykłą jest by członek zarzadu zatrudniał we wspólnocie własną firmę, która miała wiele wpadek. O których być może Ty nie wiesz, ale ja mam potwierdzającą to korespondencje mailową. W normalnie zarządzanej wspólnocie to po pierwsze wyleciałaby ta firma w try-mi-ga, a członek zarządu na najbliższym zebraniu. I w tym świetle utrzymywanie firmy Facility Managment na naszej nieruchomości ma sens, bo finansuje ona prywatne zainteresowania prezesa.
AAAA, i zapewniam Ciebie że są znacznie tańsze firmy, które równie dobrze wykonają prace konserwacyjne. A jeśli masz wątpliwości - zajrzyj do administracji i przeczytaj, lub lepiej sfotografuj, umowę z Facility i dogłębnie w zaciszu domowym zapoznaj sie z niekorzystnymi zapisami dot wspólnoty. Tę umowę zaakceptował zarząd w skład którego wchodzi pan Wiechowski, w jego własnym interesie.

ps. znam osobę która usłyszała od wysokiej rangi pracownika NO w kwestii naszej nieruchomości że "Status dostał wszystko czego chciał"
ja to mogę interpretować jako zmowę. Ktoś kto tego nie słyszał - ale ma trochę szarych komórek - też tak naszą rzeczywistość zinterpretuje.
Bo wybacz, nie ma zwyczaju by deweloper zapraszał zarządcę na podpisanie pierwszego aktu notarialnego. W konsekwencji ten akt jest - UWAGA - trójstronny, tj. NO, kupujący (pani notariusz Bieniek) i Status (myślę że to był Wiechowski i nieznany nikomu Mieleszko)

ale, masz prawo do własnej opinii, ja podzielam tę zawartą w wątku.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.

maff1
Kontakt:

Postautor: maff1 » niedziela, 13 października 2013, 22:43

poczytałem załączone wątki.
zdumiewająca jest zbieżność opinii, i podobne problemy.
jakaż to zemsta miałaby być - ze komuś zechciało się przeczesać net i znaleźć te wpisy? nie przesadzasz aby?
zemstą jest to że Status sam na siebie ukręcił ten bicz.
ktoś urażony? chyba amatorskim zarządzaniem.
i nie przesadzaj - nie ma instytucji która zajmie się zmową pomiędzy deweloperem a firmą zarządzającą. Prawo tego nie zabrania, co nie oznacza ze nie było zmowy. Masz błędne wyobrażenie w tej kwestii.

a jeśli już masz tak wyrobioną opinię, to odnieś sie do przykładowych wątków z naszego forum:
viewtopic.php?f=7&t=153
viewtopic.php?f=7&t=180
viewtopic.php?f=7&t=192

zdumiewające, że w tych wątkach jakoś nie widzę Twojego wpisu. I komentarza.
możesz napisać dlaczego?

miromm
Kontakt:

Postautor: miromm » niedziela, 13 października 2013, 22:51

Tak jakbym znal ten typ retoryki osmieszajacy i dezaowujacy niezaprzeczalne fakty oraz wyciagane na ich podstawie opinie osob bezposrednio "dotknietych" dzialaniami tego typu firmy.
Tak jak piszesz Maff kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania jak np. Palmer, ale prawda jest tez to ze cos co powtarza sie w niejednym miejscu (czytaj wspolnocie) zaczyna nabierac innego wymiaru, tj. Reguly i z tym trudno juz bedzie dyskutowac komukolwiek.
Szkoda tylko ze ta regula ma taki wymiar i wplyw na nasze codzienne zycie.
pzdr.,
mirro
:mrgreen:

ValKilmer
Kontakt:

Status Nieruchomosci Mieszkaniowe to...

Postautor: ValKilmer » niedziela, 20 października 2013, 20:29

no właśnie? co to jest?
zadbali by wpisy z podanych linków zostały osunięte.
To bolszewizm w czystej postaci - czyli leninowska zasada że jak o czymś się nie pisze to tego nie ma.
nie ma niepochlebnych wpisów - to oznacza że firma jest super.
Skasowanie prawdy ... to sukces? czy porażka?

Tu uwaga dla czytających ze Status Nieruchomości Mieszkaniowe, Status Sp. z o.o., Facility Managment, itd:
- skorzystajcie z historii, dla tow. Lenina drukowano dziennik Prawda w jednym egzemplarzu.
Kiedy Wy dla siebie zaczniecie redagować i drukować podobny dziennik? w co najmniej 3 egz. (bo ponoć tyle osób jest w Zarządzie)
podobno, jak wieść niesie z gablot na Banderii, jesteście poszukiwaczami Prawdy. Której nie umożliwiono wam zaprezentować.

ValKilmer
Kontakt:

Postautor: ValKilmer » niedziela, 20 października 2013, 22:47

treść wyciętego wątku z gowork.
oj, wam ze statusa, nie wstyd wam?

ELZBIETA - 2010-12-08 21:37:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od kiedy ta firma zatrudnia pracowników? Czy słyszałeś coś na ten temat? Czy wiesz jak wygląda etat w firmie Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.? A być może wiesz czy Warszawa prowadzi aktualnie rekrutację? Co pozytywnego a co złego słyszałeś o tej firmie? Inni z chęcią też o tym poczytają. A jak wygląda system premii?

anonim - 2011-05-02 04:39:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ELZBIETA - 2010-12-08 21:37:55

Witam, chciałbym polecić każdemu firmę Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.. Praca w tejże firmie jest całkiem przyjazna, interesujący ludzie bywają jak również przełożeni. Jestem pracownikiem tej firmy już od kilku lat i nie zmieniłbym jej nigdy. Dla tych którzy myślą nad pracą w Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o. mam zamiar powiedzieć że warto spróbować, nie bywa szybko się tam dostać aczkolwiek warunki bywają super! Polecam.

Co za reklama! Dobrze by bylo gdyby to byla jeszcze prawda.

anonim - 2011-05-02 04:39:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Witam, chciałbym polecić każdemu firmę Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.. Praca w tejże firmie jest całkiem przyjazna, interesujący ludzie bywają jak również przełożeni. Jestem pracownikiem tej firmy już od kilku lat i nie zmieniłbym jej nigdy. Dla tych którzy myślą nad pracą w Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o. mam zamiar powiedzieć że warto spróbować, nie bywa szybko się tam dostać aczkolwiek warunki bywają super! Polecam.

Co za reklama! Dobrze by bylo gdyby to byla jeszcze prawda.

anonim - 2011-11-30 04:41:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Znam pewną Elżbietę, ktora pracowała w tej firmie i niestety ona ma zupełnie inne odczucia. Kadra zarządzająca (zwłaszcza Pani \"Dyrektor\") to jakaś pomyłka. Ta kobieta nie ma pojęcia o profesjonalnym zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi i o zarządzaniu firmą wogóle, ma licencję i to wszystko, mierne doświadczenie. Nie potrafi rozwiązywać problemów ale świetnie je sama stwarza, podpis

lala - 2012-06-19 00:43:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Status jest OK. Ubiegając się u Nich o pracę trzeba być pewnym swoich kwalifikacji, bo pracuje u Nich tylko doświadczona kadra i wszelkie ukryte braki szybko wychodzą na światło dzienne.

olka - 2013-02-15 20:19:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem byłym współpracownikiem tej firmy i w 100% twierdzę, że ta firma to jedna wielka pomyłka. Mam wrażenie że ze wszystkimi swoimi współpracownikami kończą w sądzie. To ludzie nastawieni tylko na swój zysk, nie liczą się z nikim i z niczym. Nieterminowo płacą przelewy a co śmieszniejsze szukają argumentów żeby w ogóle nie zapłacić wynagrodzenia. Umowa z nimi to kilka ładnych kartek po to żeby później czepić się każdego słowa i nie wypłacić pieniędzy. Pani Dyrektor to profesjonalistka w stwarzaniu konfliktów i problemów, ponadto niesamowita materialistka . Jest słodka i przemiła tylko przed podpisaniem umowy. Myślę że przy taki sposobie pracy długo ta firma nie pociągnie bo już nawet sami deweloperzy z nich rezygnują.... Najgorsza moja decyzja w życiu to chęć współpracy z tą firmą!!!!!! Proponuję dobrze zastanowić się przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy z tą firmą.

mieszkaniec - 2013-06-30 12:25:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Uahhahaaha, niezłe, straszna ściema.
A tu garść informacji od strony oceny jakości obsługi tej firmy.
Styl obsługi i zarządzania nieruchomościami pozostawiający wiele do życzenia, zatrudnienie tej firmy nie polecane, referencje zdecydowanie niepochlebne, rekomendacja na zdecydowane NIE
Teraz proszę ocenić sobie jaka to firma i czy warto w niej pracować?
Ja uważam że zdecydowanie NIE
Ani pracować ani współpracować ani korzystać z usług tej firmy.

PracownikOdLat - 2013-09-16 14:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajnie wylewać swoje żale pod anonimem i bez konkretów, brawo ;)

Ja pracuję w SNM od kilku dobrych lat, i wiecie co - jeśli znacie się na pracy, wykonujecie ją rzetelnie, i nie boicie się wziąć odpowiedzialności za swoje błędy, to spokojnie starajcie się o pracę u nas. Ale jeśli też jesteście typem ludzi(jak powyżej), którzy uważają, że pieniądze dostaję się za nic nie robienie i nieumiejętność rozwiązania jakiegokolwiek problemu, to nie warto próbować.

A jeśli chodzi o nasze zarządzanie.... no cóż, nie będę komentował frustracji ludzi, którzy potrafią pobić i zwyzywać administratora, i których zachowanie rozpatruje sąd. "mieszkańcu", jeżeli chcesz poprawy, to napisz o co chodzi, a nie rzucasz ogólnikami ;) bo obrażanie ludzi w internecie bez konkretów jest głupie i dziecinne ;)

gall - 2013-09-24 18:31:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no sąd rozpatrzył i umorzył sprawę. A jak sie musi zachowywać administrator żeby mieszkańców doprowadzić do takiej determinacji. Administrator zachowuje sie poniżej krytyki

mieszkaniec - 2013-09-25 16:36:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak, potwierdzam jako osoba stykająca się permanentnie z pracownikami tej firmy. Kwalifikacje trzeba mieć wysokie. Trzeba być wysokiej rangi chamem, umieć okazywać pogadrę mieszkańcom wspólnot którzy łożą na wynagrodzenia firmy, umieć strzelać fochy i profesjonalnie się obrażać - wzór p. Dyrektor.
Kandydaci, jeśli myślicie że brak powyższych nadrobicie kompetencjami merytorycznymi, uprzejmością i zaangażowaniem - wylecicie przed upływem trzech miesięcy. Tak stalo się z kilkoma naprawdę kompetentnymi administratorami.

bylypracownik - 2013-09-25 17:55:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tam nie narzekam. Pracowałem w SNM ponad dwa lata, odszedłem w zgodzie z powodu przeprowadzki do innego miasta. było naprawdę przyjemnie.

okradany - 2013-09-26 15:45:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam. Jest to firma która doprowadza wspólnoty do ruiny. Przygotowanie to tak ma, ale na poziomie brazylijskiej telenoweli. Wszyscy ze wszystkimi a na koniec jedna wielka draka o wszystko. Merytorycznie dno.

cdn. :)

maff1
Kontakt:

Postautor: maff1 » niedziela, 27 października 2013, 21:30

życzliwii podesłali link
http://www.ogrodybema.com/2013/10/16/powitanie/
styl, podobny do mojego,
jednak to nie ja :(
określenie "nie można być twórcą i tworzywem" - wskazuje że osób myślących podobnie jak ja, jest więcej.