Zebranie Wspólnoty 24 lutego 2010

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
ulkan
Kontakt:

Re: Zebranie Wspólnoty 24 lutego 2010

Postautor: ulkan » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 15:28

Jeżeli zostalo przejęte, że to co piszemy na tym forum nie jest oficjalnym sygnalem dla administratora i zarządu o tym co się dzieje w budynku i o naszych uwagach, to tym bardziej nie przyjmuję informacji w tej formie o wynikach glosowania i podwyżkach.
Bądzmy konsekwentni , jeżeli mamy pisać pisma w sprawach bardziej blahych to dlaczego w tak ważnych nie jest zachowany podobny tok postępowania.
Jak podwyżki i potrzebna kasa to szybciutko zgloś się czlowieku sam bo coś nieoficjalnie się dowiedzialeś, jak są klopoty codzienne, to bez "papierologii " ani rusz.
Jestem zlośliwa i czekam na oficjalne i prawidlowe powiadomienie, a kto nie otrzymal to wysylający powinien wiedzieć.

maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Postautor: maff1 » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 16:47

pozornie brzmi to sensownie.
Ale ...wg mnie, zawiadomienia byly wysyłane - pytanie na jaki adres... taki jest obowiązek powiadomienia o wyniku głosowania jeśli uchwała zostanie/lub nie. przegłosowana, ze strony zarządcy i jestem prawie pewien (nie sprawdzałem) że zostało to uczynione.
Ponadto uważam że na każdym z nas ciązy obowiązek interesowania sie swoją wlasnością - i nie widzę przeszkód by jednak zwrócić sie z zapytaniem do zarządcy/ksiegowości.
Sprawa wyniknęła z rozmowy z sandie - i stąd przyczyna pojawienia sie mojego wpisu.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.

sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Postautor: sandie » poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 22:06

Cześć Maćku,

maff1 pisze:Ale ...wg mnie, zawiadomienia byly wysyłane - pytanie na jaki adres...

Na jaki by nie były to nie dotarły (w moim przypadku zamieszkania czy zameldowania nie robi różnicy bo poczta jest odbierana). Pani Administrator potwierdziła mi dzisiaj, że mój adres do korespondencji w Status to adres zamieszkania (czyli Okopowa). Napisałem właśnie do księgowości z prośbą o okazanie zwrotki / potwierdzenia nadania listu.
Oprócz ulkan sprawa dotyczy 2ch innych znanych mi właścicieli. Wszyscy czterej zgubiliśmy korespondencję?

Do tej pory nie miałem zarzutów do administracji, ale jak słyszę takie rzeczy to mi się krew burzy. Jestem ostatnią osobą, która da sobie policzyć odsetki za zwłokę - chyba, że ta faktycznie nastąpiła z mojej winy.

Pozdrawiam
Paweł

Kristoforos
Kontakt:

Postautor: Kristoforos » wtorek, 31 sierpnia 2010, 22:19

ja otrzymałem

eligiusz
Kontakt:

Postautor: eligiusz » środa, 1 września 2010, 15:11

Ja nie otrzymałem, podobnie nie otrzymałem rozliczenia mediów. O zmianie wysokości czynszu i o rozliczeniu udowiedziałem się jak zajrzałem na stronę e-kartoteki. Wtedy po telefonie do sięgowości otrzymałem malem rozilczenie.

sandie
Administrator
Kontakt:

Postautor: sandie » czwartek, 2 września 2010, 22:44

Czesc,

Czy to wina firmy Traffica, ktora rozsyla korespondencje Statusa? Pociagne sprawe jutro w Urzedzie Pocztowym. Napisalem reklamacje, choc podejrzewam ze bez kontaktow z Traffica sie nie obejdzie.

Pozdrawiam
Pawel

marb
Kontakt:

Postautor: marb » środa, 8 września 2010, 01:54

Dla celów statystycznych podam, że również nie otrzymałem żadnej korespondencji dot. tego tematu.
Na e-kartotece jest nowa stawka czynszu, wyższa o ~ 8 %.
P.S. od daty czerwcowej nie widzę w tym systemie zaksięgowanych wpłat.

A jako ciekawostkę dodam, że raz znalazłem w swojej skrzynce pocztę adresowaną na inne mieszkanie, bynajmniej nie sąsiadujące. Wrzuciłem gdzie trzeba (tzn. do skrzynki, nie do śmieci :), mogę mieć tylko cichą nadzieję, że inni robią podobnie w takich przypadkach.

sandie
Administrator
Kontakt:

Postautor: sandie » środa, 8 września 2010, 22:29

Cześć,

marb pisze:A jako ciekawostkę dodam, że raz znalazłem w swojej skrzynce pocztę adresowaną na inne mieszkanie, bynajmniej nie sąsiadujące.

Ja ostatnio dostałem pocztę adresowaną do kogoś z ulicy Anielewicza! (list polecony ze zwrotką) Nie przyjrzałem się awizo :), poszedłem na pocztę, odebrałem (!!!!!) list i... musiałem wybrać się jeszcze raz. Nasz Urząd Pocztowy to żenada. Wydali list polecony nie tej osobie i nawet nie sprawdzili czy dane na DO się zgadzają. Masakra. Ciekaw jestem jak oni to teraz wyprostuję (zwrotkę oczywiście podpisałem ja).

Pozdrawiam
Paweł