CZY NA PEWNO MAMY ZEBRANIE WŁAŚCIELI ?

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
ValKilmer
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 4 października 2013, 22:15
klatka: II
piętro: XV
Kontakt:

CZY NA PEWNO MAMY ZEBRANIE WŁAŚCIELI ?

Postautor: ValKilmer » środa, 24 lutego 2016, 08:22

Ustawa o Własności Lokali
Art. 32.
1. O zebraniu właścicieli zarząd lub zarządca, któremu zarząd nieruchomością wspólną powierzono w sposób określony w art. 18 ust. 1, zawiadamia każdego właściciela lokalu na piśmie przynajmniej na tydzień przed terminem zebrania.

do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zawiadomienia.
do części osób wysłano informację mailem w sobotę 20 lutego, co nie spełnia wymogu ustawy
jeśli zawiadomienia wysłano listem poleconym 18 lutego (na 7 dni przed zebraniem)- to też nie dano szansy skutecznego powiadomienia właścicieli o zebraniu zgodnie z ustawą.
zasady liczenia terminów są takie (w urzędach, sądzie) - jeśli mam na 7 dni być skutecznie powiadomiony, a mam 14 dni na odbiór listu poleconego, to najpóźniej na 21 dni powinno byś wysłane zawiadomienie. W praktyce dotychczas zawiadomienia o zebraniu właścicieli były wysyłane na 14 dni przed zebraniem.
od pani prokuren J.B. kiedyś słyszeliśmy że tak zawsze robią.
Skąd ta "dobra zmiana"?
i
dlaczego Status Nieruchomości Mieszkaniowe nam to robi?
odnoszę wrażenie że my właściciele tylko przeszkadzamy, i jesteśmy tylko po to by głosować każdą nawet nie rozsądną uchwałę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości