Do maffa

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
palmer
Kontakt:

Do maffa

Postautor: palmer » środa, 26 lutego 2014, 19:23

Ponieważ okrzyknięty zostałem rzecznikiem Statusa więc postanowiłem zebrać
trochę informacji i udało się.
Swoje poglądy wyrażę w pytaniach
1. maff czy mógłbyś cytować swoje wypowiedzi chwalące Statusa?
2.maff powiedz mówiłeś,że za sprzątanie trzeba płacić zdecydowanie większe
pieniądze i przysyłałeś swoją zaprzyjaźnioną firmę do mierzenia metrów na
naszej wspólnocie i składania oferty,o ile procent była wyższa?!!
3.powiedz jak chciałeś się dogadać z p.Wierzbicką w sprawie przejęcia
zarządzania naszą nieruchomością,czy z P. Bożkiem
4.nazywasz wezwanie do zaprzestania wpisów szkalujących Status
zastraszaniem ( dobrze,ze chcą ten problem rozwiązać w sądzie a nie na ulicy,chociaż słuchając ciebie pięść się zaciska)
5 powiedz na ilu forach się mądrzysz
6.jak według ciebie wypadło zebranie,jak duże zainteresowanie było twoimi
wywodami(odniosłem wrażenie,że zostałeś potraktowany jak oszołom)!!!
7.jakie podjąłeś kroki prawne żeby ukarać status za ich rzekome działania
na niekorzyść naszej wspólnoty
8.czy jesteś byłym ORMOwcem, jeśli tak to kiedy przechodziłeś ostatnie
badania psychologiczne
9.skąd wzięła się nagle firma Holz,czy to jest kolejna znajoma firma
10.czy chcesz żebym cie spotkał i rozwinął swoje myśli?
11.policzyłeś ilu ludzi uczestniczy w tym bojkocie Statusa
12.zastanawiałeś się jaki mają w tym interes?

radzisz
Kontakt:

Re: Do maffa

Postautor: radzisz » czwartek, 27 lutego 2014, 23:09

[censored]
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 września 2015, 07:58 przez radzisz, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej
Kontakt:

Postautor: Andrzej » piątek, 28 lutego 2014, 16:07

Popieram 'radzisz'a"

roman-b
Kontakt:

Postautor: roman-b » piątek, 28 lutego 2014, 22:36

Wygląda, ze palmer chce się ukryć pod pozorną osłoną anonimowości forum.
Pomijając kwestie merytoryczne, bo nie odnoszę się do tego, to ton postu jest mocno napastliwy.
Skoro palmer był na spotkaniu, to dlaczego od razu nie podjął tematu i nie zgłosił uwag prosto w oczy, tylko umieścił wypowiedź na forum.
Czyżby zabrakło odwagi?

Myślę, że w sprawach przeszłych niewiele można zmienić, jeśli jesteśmy w stanie jako wspólnota, wpłynąć na bieżące koszty utrzymania nieruchomości (obniżyć je) bez pogarszania jakości,
to wszelkie środki są wskazane, chociażby było to podyktowane zmianą zarządcy.
Ale na razie brakuje trochę porównań, albo nie wszystkie fakty są ujawniane - np. nie jest dla mnie jasne co składało się na koszt 60k napraw po przeglądzie.

Jeśli dostanę szczegółowe wyliczenie dla wszystkich kosztów i materiałów mogę pokusić się o porówanie z cenami rynkowmi. Jeśli ktoś ma to proszę o podesłanie przez maila na forum.

Pozdrawiam

palmer
Kontakt:

Postautor: palmer » wtorek, 4 marca 2014, 20:07

Co jest napastliwego w zadawaniu pytań? Nie kryję się za anonimowością internetu.Niestety poziom waszych wypowiedzi mi nie odpowiada.Wy się popierajcie,a ja mam prawo wypowiadać swoje myśli, Was nie wyzywam więc uważaj radzisz na swoje wypowiedzi.

maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Postautor: maff1 » środa, 5 marca 2014, 23:21

palmer pisze:Ponieważ okrzyknięty zostałem rzecznikiem Statusa więc postanowiłem zebrać
trochę informacji i udało się.
Swoje poglądy wyrażę w pytaniach
1. maff czy mógłbyś cytować swoje wypowiedzi chwalące Statusa?
2.maff powiedz mówiłeś,że za sprzątanie trzeba płacić zdecydowanie większe
pieniądze i przysyłałeś swoją zaprzyjaźnioną firmę do mierzenia metrów na
naszej wspólnocie i składania oferty,o ile procent była wyższa?!!
3.powiedz jak chciałeś się dogadać z p.Wierzbicką w sprawie przejęcia
zarządzania naszą nieruchomością,czy z P. Bożkiem
4.nazywasz wezwanie do zaprzestania wpisów szkalujących Status
zastraszaniem ( dobrze,ze chcą ten problem rozwiązać w sądzie a nie na ulicy,chociaż słuchając ciebie pięść się zaciska)
5 powiedz na ilu forach się mądrzysz
6.jak według ciebie wypadło zebranie,jak duże zainteresowanie było twoimi
wywodami(odniosłem wrażenie,że zostałeś potraktowany jak oszołom)!!!
7.jakie podjąłeś kroki prawne żeby ukarać status za ich rzekome działania
na niekorzyść naszej wspólnoty
8.czy jesteś byłym ORMOwcem, jeśli tak to kiedy przechodziłeś ostatnie
badania psychologiczne
9.skąd wzięła się nagle firma Holz,czy to jest kolejna znajoma firma
10.czy chcesz żebym cie spotkał i rozwinął swoje myśli?
11.policzyłeś ilu ludzi uczestniczy w tym bojkocie Statusa
12.zastanawiałeś się jaki mają w tym interes?

marny z Ciebie śledczy - ale skoro zadajesz nonsensowne pytania, jak uważasz nie napastliwe to i ja zadam kilka, w twoim stylu:
1. do tej pory nie odpowiedziałeś czy nie bijesz swojej żony
2. nie odpowiedziałeś czy poinformowałeś stosowne urzędy skarbowe o wynajmie zakupionych mieszkań
3. kiedy skończyły Ci się leki skoro zadajesz tak głupie pytania?
ciekawe dlaczego? czyżbyś coś ukrywał?
bo puki co - merytorycznie w Twych wypowiedziach jest kompletna pustka. nic Ci sie nie udało ustalić. Twoje pytania to stek bredni, wynurzeń, i chorych sugestii, w myśl zasady: jak się kogoś da obrzucić błotem, to może coś się przyklei.
odpowiem Twoim językiem którym posługujesz się na tym forum - pieprzysz głupoty.

ad.1 sam sobie poszukaj - skoro tyle Ci się udało ustalić :lol: ? :shock: to co Ci się udało ustalić :?:
ad.2 zielonego pojęcia nie mam, o czym piszesz. nikt z moich znajomych niczego nie mierzył.Wszystkie oferty na sprzątanie rozpatrywał Zarząd... tam skieruj swoje pytanie. Twoi mocodawcy nie powiedzieli :?:
ad 3. tak jak Ty. Tobie nie wyszło? i masz jakieś żale do wszystkich którzy bywali w administracji gdy administratorem była p.E.Wierzbicka?
brednia do kwadratu.
ad 4. pięść się zaciska - co to znaczy? czy sądzisz że przemocą da się rozwiązać wszystkie problemy wspólnoty? nooo, zarząd powierzony notarialnie to z całą pewnością forma przemocy, bo ubezwłasnowolnia ona właścicieli w zakresie zarządzaną swoją własnością. Jak rozumiem taki stan Tobie odpowiada.
ad. 5 - sam sobie rozwiąż swój problem
ad. 6 - jak sie zamyka zebranie by nie było następnych niewygodnych pytań - to nie wiem o czym piszesz.
Dodam że prezes W. kłamał w kwestii że sprawa niezgodności dat w umowie o zarządzanie i aneksach była już wiele razy omawiana - bo nigdy nie była.
Jeśli masz dowody że było inaczej, to proszę - podziel się z nami kiedy to było.
ad.7 Ty ostatni o tym się dowiesz
ad 8. a Ty kim jesteś? czyżbyś był bieżącym pensjonariuszem zakładu w Tworkach któremu dano przepustkę?
ad. 9. Holz - a to ciekawe że o tej firmie piszesz... Biedaku, znajdź chodziaż jeden mój post ws. tej firmy.
ale.. czyżbyś ją popierał? ja jej nie znam... ale jak rozumiem Ty jak najbardziej. Powiedz dlaczego popierasz jej wejście na naszą nieruchomość? i wyrzucenie swych mocodawców?
dodam że na Banderii w/w firma zaproponowała stawkę o ok 1/5 niższą niz proponuje Status. Palmerowi to się nie podoba - ciekawe dlaczego :?:
ad 10. bardzo chętnie - ze świadkami. Bo puki co chowasz sie za anonimowym nickiem.
ad. 11. jasne że tak. Kolejne głupie pytanie,
ad.12. z całą pewnością wiem. W odróżnieniu od Ciebie. Ale Ty o tym dowiesz się ostatni.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.

miromm
Kontakt:

Postautor: miromm » czwartek, 6 marca 2014, 12:17

Witam forumowiczow Ok56,
czytam od jakiegos czasu ten watek i przyznam ze na glupote ludzka nie ma niestety lekarstwa :roll:
Nie chce mi sie polemizowac z pomyslodawca tego watku, sami rozumiecie dlaczego.

Dla korekty wypowiedzi Maffa dodam tylko ze oferty jakie zebralismy na WMB4 na administrowanie i zarzadanie nieruchomoscia w konkursie przeprowadzonym moim zdaniem bardzo rzetelnie, z zachowaniem wszystkich przewidywanych przez dobre reguly biznesowe zasadami (prawie jak w prawie zamowien publicznych), uzyskalismy zdecydowanie lepsze niz aktualnie posiadana.

Dodatkowo do lepszego zakresu ofert dodac nalezy ze wszystkie firmy-oferenci przedstawili propozycje stawek kosztu obslugi tj. wspolpracy na poziomie od 45% do ok. 85% nizszych niz stawki wynagrodzenia jakie niestety musimy obecnie ponosic na obsluge przez firme ktorej zdecydowana wiekszosc wlascicieli i mieszkancow nie tylko nie toleruje ale po zaprezentowanym poziomie obslugi i standardach komunikacji z wlascicielami/mieszkancami -> czytaj uslugobiorcami tejze, zdecydowanie chce sie ich pozbyc z naszej nieruchomosci -> czytaj NASZEJ WLASNOSCI
pzdr.,
mirro
:mrgreen:

maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Postautor: maff1 » czwartek, 6 marca 2014, 20:53

zauważcie że Palmer uznał że lepiej walić w 1 aktywna osobę na tym forum.
Jakoś na forum otwartym na Banderii swych przemyśleń nie publikuje. Dość ciekawe wybiórcze podejście do tematu.
Jak rozumiem - Palmer uznał że lepszą firmą jest ta która jest droższa, która zatrudnia swoich kolesiów lub firmy powiązane za zarządem, Od niezależnej, tańszej, zatrudniającej tańszych - lecz równie dobrych fachowców, firmy jaką jest wymieniony przez Palmera, Holtz.
Co ciekawe poziom naszych/waszych wypowiedzi mu nie odpowiada choć są adekwatne to jego wypowiedzi i myśli. Żałosna argumentacja.

Palmer,
jestem ja, ale zapewne nie tylko ja ciekawy - skoro już wymieniłeś firme Holtz.
czy możesz merytorycznie uzasadnić dlaczego jest ona gorsza od firmy Status :?:
oświeć nas swoja wiedzą.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.