wróble świerkają/gołebie gruchają

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
ValKilmer
klatka: II
piętro: XV
Kontakt:

wróble świerkają/gołebie gruchają

Postautor: ValKilmer » sobota, 8 lutego 2014, 02:05

ano że Status poprzez dość marną :!: kancelarie próbuje zastraszyć tj zabronić oceniania negatywnie jej pracy. Pod groźbą sprawy w sądzie z tytułu naruszenia dóbr osobistych.
aby je naruszyć.... to chyba trzeba je mieć ... nieprawdaż?
puki co mamy sytuacje taką że wykonawca usług nasyła na zleceniodawcę (który mu płaci grubą kasę), prawnika z pogróżkami by Ten zaprzestał krytykować jego nędzną pracę.
Jak wróble ćwierkają, pogróżki otrzymali wszyscy którzy negatywnie wypowiadali sie nt firmy Status - tj. powołany zarząd właścicielski na Banderii, osoby z innych wspólnot, i inne które udało się Statusowi zidentyfikować. A także portale niektórych pojawiły się negatywne oceny pracy firmy Status.

nasuwa się proste pytanie - czyż nie lepiej po prostu lepiej pracować?
Zamiast kneblować obiektywną krytykę.
statusowi chyba pomylili czas - takie metody były skuteczne w PRLu.
w 21 wieku, takim metodom mówimy by,by....

sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Re: wróble świerkają/gołebie gruchają

Postautor: sandie » sobota, 15 lutego 2014, 09:26

Cześć,

Zdaje się, że i do tego forum dotarł "rzekomy" pełnomocnik firmy Status Nieruchomości sp. z o.o. z żądaniem usunięcia postów. Oprócz tego wysłano mi "pouczenie", że mogę ponosić odpowiedzialność za niewypełnienie żądań. No cóż, dobrze że czasy PRLu już minęły... Ciekaw jestem czy to zorganizowana akcja. Muszę się zorientować :-)

Pozdrawiam
Paweł