Sprzątanie 2013r. - czy musimy mieć wciąż brudno?

Wszelkie dyskusje dot. inwestycji i spraw wspólnotowych
maff1
klatka: III
piętro: IV
Kontakt:

Sprzątanie 2013r. - czy musimy mieć wciąż brudno?

Postautor: maff1 » czwartek, 24 października 2013, 13:55

zakładam osobny wątek celowo.
i wklejam treśc dzisiejszego maila do Zarządu i Administracji:
"Szanowni Państwo,
podobno chwalą... myślę że raczej mamy już z czasem przeszłym dokonanym.
Chciałem dziś pochwalić że nareszcie udało się względnie dobrze doczyścić
posadzki w 3 klatce. Bo na 4 pietrze jest akceptowalnie.
Ale pomyślałem że sprawdzę jak jest na innych piętrach.
I Państwu to także polecam. Spacer po pietrach i sprawdzenie jak są wykonywane umowy które Państwo podpisujecie.
JEST BRUDNO.
DOCZYSZCZONO TYLKO 4 PIĘTRO.
Wciąż mamy do czynienia z mazaniem brudu, woda do mycia nie jest zmieniana, i to są skutki.
chyba zacznę kopiować swoje poprzednie maile w tej sprawie, bo nie chce mi się wciąż pisać na ten sam temat.
"

mam prawo sądzić że skoro "pode mnie" wyczyszczono 4 piętro w 3 klatce, to syf i brud jaki można zastać na pozostałych pietrach jest standardem akceptowalnym przez Zarząd i Administrację. I zapewne w pozostałych klatkach jest podobnie.
Protestuję przeciwko brudzeniu przez firmę która ponoć jest od sprzątania.
Zapraszam do wpisów, jak jest - bo naprawdę nie chce mi sie łazić po pozostałych klatkach.
Stop przemocy wobec kobiet
http://www.cpk.org.pl/index.php?Itemid=1
"pozdrowienia" dla niedojrzałego pajaca z P.

maff1
Kontakt:

Re: Sprzątanie 2013r. - czy musimy mieć wciąż brudno?

Postautor: maff1 » sobota, 26 października 2013, 19:38

i odpowiedz z administracji z 25.10.
zwracam uwagę na słowo wytrych - doczyszczenie.
Otóż, ja je znam na pamięć, to słowo pada zawsze, od kilku lat, w sytuacjach kiedy mam uwagi że jest brudno.
Naturalnie w trybie przyszłym przypuszczającym ... tzn że będzie doczyszczona posadzka.
qurcze, przecież doczyszczono posadzki w czasie gdy nowa firma sprzątająca weszła na naszą nieruchomość (ok 4 mies temu)
Co teraz chce doczyszczać? jak rozumiem to co nabrudziła. :shock:
"jak informowałem Pana wcześniej, po zakończonej wymianie liczników na całym budynku, przystąpiliśmy do kolejnego doczyszczania klatek. Ponieważ przy wymianie Panowie nabrudzili, w związku z wymianą (woda z liczników, korozja itp.). Pana klatka jest jeszcze nie skończona, nie jest to proces natychmiastowy, dziś trwają dalsze prace doczyszczania płytek i ich impregnacji. Jak tylko skończymy poinformuje Pana i możemy wspólnie sprawdzić (jeżeli sobie Pan życzy) stan przeprowadzonej operacji."

i moja odpowiedź:
"ten brud jest kilkumiesięczny i nie ma nic wspólnego z wymianą liczników.
Bo firmie sprzątającej nie chce sie wymieniać często wodę.
A przecież wspólnie ustalaliśmy rozwiązanie: że raz w tygodniu, ale z czystą wodą - każde piętro.

Ja protestuję przeciwko brudzeniu przez firmę która ma ponoć sprzątać.
Protestuję przeciwko autoryzacji wielomiesięcznego brudu pod pozorem jakiejś wymiany czegokolwiek, liczników itp.
I proszę mi nie wmawiać że wymiana liczników ma coś wspólnego z brudem na posadzkach.
"

radzisz
Kontakt:

Postautor: radzisz » czwartek, 31 października 2013, 23:10

[censored]
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 września 2015, 07:59 przez radzisz, łącznie zmieniany 1 raz.

miromm
Kontakt:

Postautor: miromm » sobota, 2 listopada 2013, 23:38

A mieliscie kiedys "akcje" z dokupowaniem tzw. Chemii zeby doczyscic brudne klatki i korytarze?
U nas i owszeml, za dodatkowa oplata, ohohoho :mrgreen:
A zgadnijcie czy potem bylo czysto? hehehe :geek:
Chemia wyszla, brud zostal :ugeek:
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 listopada 2013, 05:05 przez miromm, łącznie zmieniany 2 razy.
pzdr.,
mirro
:mrgreen:

maff1
Kontakt:

Postautor: maff1 » sobota, 2 listopada 2013, 23:46

.

maff1
Kontakt:

Postautor: maff1 » sobota, 2 listopada 2013, 23:51

nie można tego wykluczyć,
nie wiem... ale moja wiedza z powodu braku wybrania rady osiedla do której kandydowałem jest niewielka.
kupowanie chemii... to pomysł Zarządu Statusa? który podpisał stosowną umowę i nie potrafił jej wyegzekwować?
to można tylko interpretować tak - Zarząd nie chciał robić przykrości szefowi firmy sprzątającej :!:
ciekawe skąd taka pobłażliwość...

ale skoro mamy z TAKĄ znakomitą firmą do czynienia
http://snm.firmy.net/
"...Od lat cieszymy się opinią najlepszej firmy zarządzającej w kraju. Stawiamy bowiem na jakość naszych usług, a nie na ilość obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych. Podczas gdy niezadowoleni Klienci opuszczają konkurencyjne firmy, my rzetelnie i wytrwale budujemy swój wizerunek lidera w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług. ..."

a ja się zapytam - tak z ciekawości - którzy klienci opuszczają konkurencyjne firmy :?:
w tym zdaniu tkwi sugestia że Zarząd Status NM posiada taką wiedzę. Chętnie się z nią zapoznamy. :)
Bo reszta - to cyt prezesa Wiechowskiego, z zebrania Banderii - same kłamstwa.

andrewman3
Kontakt:

Postautor: andrewman3 » wtorek, 8 kwietnia 2014, 18:54

Jestem pod wielkim wrażeniem rozmachu z jakim dokonuje się remont w nieznanym mi lokalu, ale żadną miarą nie mogę się zgodzić z " dekoracją" która od kilku tygodni zdobi parking przed budynkiem i która pewno od nadmiaru śmieci sama zacznie wędrować po okolicy. Śmieci latają już wszędzie, oplatają samochody , słupki , znaki drogowe a kartony dotarły już do muru cmentarza. I co? I nic, nie przeszkadza to zarządcy budynku, nie przeszkadza to ochronie, ba nawet nie przeszkadza dzielnej straży miejskiej, której talenty ograniczają się do mandatów za parkowanie, bo przecież nadal stoi 15 miejsc parkingowych sprawnie zablokowanych słupkami. No niestety znalazł się taki któremu to przeszkadza, więc oczekuję podjęcia bezzwłocznych działań zmierzających przynajmniej do opróżnienia kontenera, bo to że stoi na drodze pożarowej! to szczegół. Spróbujcie postawić tam samochód ale kontener to oo panie inna sprawa