Awaria - brak wody kolejny raz

Coś nie działa, czegoś brakuje?
sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Awaria - brak wody kolejny raz

Postautor: sandie » sobota, 20 lutego 2010, 21:14

Cześć,

Czy ktoś ma szczegóły poza tym, że odwiedziła nas dzisiaj ekipa naprawcza? Skłaniam się do stwierdzenia, że ten budynek ma wady konstrukcyjno-projektowe skoro w tak krótkim okresie czasu jesteśmy świadkami kolejnej awarii.
Chciałbym się dowiedzieć co tym razem pozbawiło nas wody.

Pozdrawiam
Paweł

MarcinPL
Kontakt:

Woda ...

Postautor: MarcinPL » sobota, 20 lutego 2010, 21:22

Witam

Czy może ktoś wie, co jest przyczyną że w naszym bloku stosunkowo nazbyt często występują przerwy w dostawie wody? Dziś kolejna awaria (22.00), chyba już 7-8 odkąd się wprowadziłem - czy to nie jest aby przesada? W moim starym mieszkaniu przez 10 lat wody nie było chyba ze dwa razy tylko.

Co na to administracja?

Pozdr.
Marcin

sandie
Administrator
Kontakt:

Re: Awaria - brak wody kolejny raz

Postautor: sandie » sobota, 20 lutego 2010, 22:29

Witam,

Ochrona przekazała info, że MPWiK nie spieszy się do naprawy. Pan na 994 powiedział mi, że awaria jest już znana i ekipa jedzie. Podobno do rana ma być naprawione - szacowany czas naprawy 3h.
Wyjaśnienie awarii: "praca gruntu, pękanie rur". Nie wdawałem się w polemikę, ale chyba głupie wyjaśnienie? Awaria poza budynkiem Okopowa 56, ale w bliskiej okolicy.

Administrator moim zdaniem powinien wystąpić do MPWiK o niezwłoczną naprawę usterki która nas nęka bodajże po raz czwarty.

Pozdrawiam
Paweł

sandie
Administrator
Kontakt:

Re: Woda ...

Postautor: sandie » sobota, 20 lutego 2010, 22:29

Cześć - przerzucam wątek do spraw technicznych i łączę z moim :) Zadzwoń na 994 proszę. Im więcej tam osób zadzwoni tym szybciej zrobią.