Aktualizacje forum

Coś nie działa, czegoś brakuje?
sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Aktualizacje forum

Postautor: sandie » niedziela, 10 stycznia 2010, 14:59

Witam serdecznie,

Chciałbym przypomnieć tylko, że najczęściej w weekend grzebię przy serwerze, więc jest duże prawdopodobieństwo, że forum ma przymusowy okres "serwisowy". Czasami jednak po zmianach zapominam zweryfikować, czy wszystko wróciło do porządku. Gdybyście zauważyli, że forum jest niedostępne przez dłuższy czas to dajcie znać - może być na numer 697 727 351 :)

Nie będę obiecywać, ale mam nadzieję, że wkrótce zaktualizuję oprogramowanie serwera i uruchomię usługę pocztową. Wtedy forum będzie mogło rozsyłać maile. Póki co funkcja ta jest niedostępna.

Pisałem w przeszłości, że "serwer" jest komputerem "eksperymentalnym" na którym często aktualizuję oprogramowanie. Stąd możliwe przestoje lub niedoróby...

Pozdrawiam
Paweł

PS. Maćku dzięki za info!

Kristoforos
klatka: III
Kontakt:

Re: Aktualizacje forum

Postautor: Kristoforos » czwartek, 14 stycznia 2010, 00:55

Malutka sugestia: nie uważasz, że ciut zbyt rygorystyczne są wymagania "mocy" hasła? Troszkę forów obskakuję i na żadnym z nich nie muszę wpisywać hasła ze znakiem specjalnym, czy cyframi... :)
Na to jedno forum musiałem wymyślić specjalne, mocne hasło :)

sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Re: Aktualizacje forum

Postautor: sandie » czwartek, 14 stycznia 2010, 22:07

Cześć,

Kristoforos pisze:Malutka sugestia: nie uważasz, że ciut zbyt rygorystyczne są wymagania "mocy" hasła?

O ile pamiętam conajmniej 6 znaków w tym symbol i cyfra. To chyba nie takie mocne hasło? :) Powinno skutecznie odstraszać amatorów ataków siłowych. W pracy pewnie wymagają od Ciebie i tak bardziej skomplikowanych haseł ;)

Pozdrawiam
Paweł