Brak wody !!!

Coś nie działa, czegoś brakuje?
ulkan
Kontakt:

Brak wody !!!

Postautor: ulkan » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 12:45

Witam,
czy ktoś może ma jakies wieści kiedy włączą wodę ? niedawno pracowali, teraz widzę że posprzatali i pojechali wszyscy w sina dal. Pytałam ochronę, ale oni też wściekli bo nie mają żadnej informacji. Oczywiście administrator też nieobecny, nie wiem on chyba u nas pracuje na 1/10 etatu, bo ja osobiście jeszcze nia miałam szczęścia go zobaczyć na własne oczy, nawet już dwa razy próbowałam w niby godzinach dyżuru i też nic. Tylko podwyżki jakoś sprawnie sa dostarczane i nic więcej.
Pozdrawiam.

roman-b
Kontakt:

Re: Brak wody !!!

Postautor: roman-b » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 13:09

19-20 może
szczegóły w dziale forum problemy i usterki

ulkan
Kontakt:

Postautor: ulkan » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 13:32

Dzięki za informację, właśnie się pojawiła / trochę póżno / informacja na drzwiach od Statusa, że przerwa z powodu awarii w godzinach 7- 18. Zobaczymy bo jest wielce prawdopodobne , że znowu puści rura na dalszym odcinku.

Kristoforos
klatka: III
Kontakt:

Postautor: Kristoforos » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 16:49

ulkan pisze:jest wielce prawdopodobne , że znowu puści rura na dalszym odcinku.

a jakie są przesłanki za tym "wielkim prawdopodobieństwem"?

sandie
Administrator
klatka: I
piętro: VII
Kontakt:

Postautor: sandie » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 21:47

Czesc,

Poprosilem dzisiaj administratora by wystosowal pismo do miasta / MPWiK o tej awarii. Mam wrazenie, ze wszystko zalatwiane jest "na gebe". Sluzby reaguja, ale nic nikomu sie nie dzieje. To juz ktorys raz jak na Okopowej brakuje wody. Placimy koszty stale za media takie jak woda, wiec wspolnota powinna przyciskac miasto/sluzby o docelowe rozwiazanie problemu a nie cieszyc sie ze fachowcy "cos" zrobili.

Trzymam administratora za slowo, ze zadziala.

Pozdrawiam
Pawel

ulkan
Kontakt:

Postautor: ulkan » wtorek, 21 sierpnia 2012, 12:36

Przesłanką do "wielkiego prawdopodobieństwa" była moja rozmowa ok 11,30 z kierownikiem ekipy, która usuwała awarię, na moje pytanie o której będzie woda poinformował mnie, że już by była, ale po włączeniu wody rura puściła na dalszym odcinku i zaczynają zabawę od nowa. Stwierdził, że rury są jak to określił "przedwojenne" i trzeba się spodziewać że cdn.