UPADŁOŚĆ NOWYCH OGRODÓW Sp. z o.o. ZGŁASZANIE WIERZYTELNOŚCI

Wirtualna tablica ogłoszeń
AdministratorSNM
Posty: 52
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2012, 16:29
klatka: II
piętro: I
Kontakt:

UPADŁOŚĆ NOWYCH OGRODÓW Sp. z o.o. ZGŁASZANIE WIERZYTELNOŚCI

Postautor: AdministratorSNM » wtorek, 19 czerwca 2012, 10:38

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z uwagi na toczące się postępowanie upadłościowe obejmujące likwidację majątku spółki Nowe Ogrody Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wszelkie zgłoszenia usterek, które były zgłaszane do dewelopera, a które nie zostały dotychczas usunięte, należy przekazywać w formie zgłoszenia wierzytelności do Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych, ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa, sygn. akt X GUp 20/12.
Przykładowy formularz zgłoszenia wierzytelności (w wersji elektronicznej) jest zamieszczony na stronie internetowej Syndyka masy upadłości http://www.syndycy.com.pl pod zakładką „Upadłości”, w zakładce dotyczącej postępowania upadłościowego Nowe Ogrody Sp. z o.o.

Prawidłowo wypełnione zgłoszenie wierzytelności powinno między innymi zawierać:
1) kwotę roszczenia pieniężnego (zgodnie z art. 91 § 2 ustawy Prawo upadłościowe i naprawcze zobowiązania majątkowe niepieniężne zmieniają się z dniem ogłoszenia upadłości na zobowiązania pieniężne i z tym dniem stają się płatne, chociażby termin ich wykonania jeszcze nie nastąpił) – w tym miejscu informujemy, iż profesjonalną wycenę usterek w lokalu może wykonać Państwu uprawniony inspektor budowlany za odpłatnością w kwocie 180,00 zł brutto (szczegółowe informacje w administracji);
2) dokładny opis usterek (dokumentacja fotograficzna – wskazana);
3) akt notarialny dotyczący zakupu lokalu/miejsca postojowego;
4) protokół odbioru lokalu od dewelopera;
5) korespondencję dotyczącą wszystkich wcześniejszych zgłoszeń usterek przekazywanych do dewelopera, które dotychczas nie zostały usunięte.
Prosimy o jak najszybsze składanie ewentualnych zgłoszeń wierzytelności.


Zarządca Nieruchomości
Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość